Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Tworóg - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Piaskowa

Rzeczyce(Tworóg + 23 km)

12 210 000 zł4 600 m² 2 654 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:49 479 m²

Brak dodatkowych kosztów oraz prowizji (0%). Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną halami magazynowo-produkcyjnymi oraz budynkiem biurowo-usługowym zlokalizowaną w Rzeczycach.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Zabrze

Śródmieście,Zabrze(Tworóg + 22 km)

1 400 000 zł2 063 m² 678,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Na sprzedaż budynek biurowy z obiektem technicznym i garażem w 1. linii zabudowy. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej. Działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bytom

Bytom(Tworóg + 23 km)

980 000 zł381 m² 2 572,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:215 m²

Nieruchomość inwestycyjna - 11 lokali mieszkalnych + 1 usługowy - Centrum Bytomia przy Rynku Lokalizacja: bytom, blisko Rynku Powierzchnia budynku: ok. 397 m Powierzchnia działki: 215 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Zabrze

Zabrze(Tworóg + 22 km)

3 000 000 zł774 m² 3 875,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:5 118 m²

Budynek hali w konstrukcji mieszanej-stalowej wypełnionej murowaną cegłą,wymiary budynku głównego: - długość 57,2m - szerokość 11,6m, część dobudowana od płn - zach. o wym. 18m.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zabrze

Zabrze(Tworóg + 22 km)

1 590 000 zł1 248 m² 1 274,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Oferuje do sprzedaży hale magazynowo-produkcyjna o łącznej powierzchni 948 m kw, znajdującą się na działce ok 6000 m kw. Cena 1.590.000,00 zł brutto(bez VAT). Opis budynków: obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bytom

Bytom(Tworóg + 23 km)

350 000 zł235 m² 1 489,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:468 m²

Samo centrum Bytomia -budynek o pow 234 m 2 plus przybudówka 61 m2 plus wiata 45 m 2. Dostępne wszystkie media. Działka w użytkowaniu wieczystym o pow.468 m2 Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Szymały

Radzionków(Tworóg + 18 km)

850 000 zł3 646 m² 233,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:9 636 m²

Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 9 636 m 2. Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy o powierzchni użytkowej 3341,60 m 2 oraz budynek garażowy (304,20.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł320 m² 5 621,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa Kamienica Inwestycyjna Serce Aglomeracji Śląskiej Prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącej, zabytkowej kamienicy o ogromnym potencjale adaptacyjnym. To nieruchomość, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry(Tworóg + 13 km)

1 500 000 zł1 000 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 987 m²

Do sprzedaży obiekt przemysłowy w Tarnowskich Górach. Działka 3000 m2 z budynkiem biurowo -warsztatowym o pow. około 1000 m 2. Dostępne media. Zapraszam! Niniejsza oferta nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Boronowska

Koszęcin(Tworóg + 15 km)

890 000 zł345 m² 2 579,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:681 m²

Biuro Nieruchomości eko-dom prezentuje na sprzedaż budynek handlowo usługowo mieszkalny, położony w centrum Koszęcina, na działce o pow. 681 m2. Opis : Budynek trzykondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biurowiec, ul. Młyńska

Tworóg,śląskie

4 000 000 zł1 961 m² 2 039,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 927 m²

Na sprzedaż: działka produkcyjna w Tworogu z pełnym zapleczem infrastrukturalnym Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę produkcyjną z zabudowaniami biurowo-produkcyjnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Tworóg

Tworóg,śląskie

159 000 zł155 m² 1 025,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Super okazja! Solidny i przestronny dom o dobrej konstrukcji z cegły /155m2/z dużym garażem na dwa stanowiska i z budynkiem gospodarczym/130m2 /na dużej proporcjonalnej działce 1210m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij